Agrifeed

Jesteśmy polską firmą handlową dostarczającą klientom wysokiej jakości oleje roślinne i tłuszcze zwierzęce.

W ofercie posiadamy oleje spełniające kryteria zarówno olejów jadalnych jak i paszowych.

Certyfikaty

Posiadamy uprawnienia do prowadzenia działalności handlowej w zakresie obrotu olejami roślinnymi i tłuszczami zwierzęcymi. Agrifeed Sp. z o.o. spełnia warunki niezbędne dla zapewniania bezpieczeństwa pasz, przeszła pomyślnie audyt i otrzymała certyfikat GMP+ (GMP049210) świadczący to o tym, że wprowadzanie do obrotu przebiega z zachowaniem dobrych praktyk i jest bezpieczna dla ludzi, zwierząt i środowiska.

Posiadamy również certyfikat zrównoważonego rozwoju RedCert.

Transport i logistyka​

Posiadamy nowoczesny, specjalistyczny transport samochodowy umożliwiający zapewnienie realizacji dostaw na terenie całego kraju terminowo przy zachowaniu właściwej jakości i parametrach oleju.

Oleje od naszych dostawców importujemy głównie transportem kolejowym, z wykorzystaniem terminalu przeładunkowego w Hrubieszowie, a także cysternami samochodowymi.

Dla firm posiadających własny transport, lub klientów spoza Polski, istnieje możliwość odbioru olejów we własnym zakresie.

Skontaktuj się z nami, wybierzemy najlepszy sposób, aby towar dotarł na miejsce i na czas.

Dostawcy​

Nasi dostawcy to to wiodący producenci i przetwórcy nasion roślin oleistych z kraju i z zagranicy (Ukraina, Węgry, Niemcy i inne).

Jesteśmy otwarci na współpracę z profesjonalnymi i solidnymi producentami olei roślinnych, którzy spełniają wszelkie kryteria i wymagania stawiane przed zakładami wytwarzającymi oleje roślinne jadalne lub paszowe.

Ul. Partyzantów 57
22-400 Zamość

+48 888 843 333
+48 690 084 333
biuro@agrifeed.pl